Movies
Ratings
365
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
NerveRated ★ 2.0
The PreparationRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0