Titles you rated
Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 1.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0