Titles you rated
 ThesisRated ★ 2.0 ThesisRated ★ 2.0
 The HoleRated ★ 1.0 The HoleRated ★ 1.0
 Dead RingersRated ★ 2.0 Dead RingersRated ★ 2.0
 Castaway on the MoonRated ★ 4.0 Castaway on the MoonRated ★ 4.0
 Source CodeRated ★ 2.5 Source CodeRated ★ 2.5
 A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0 A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
 GattacaRated ★ 5.0 GattacaRated ★ 5.0
 LimitlessRated ★ 3.0 LimitlessRated ★ 3.0
 The Bacchus LadyRated ★ 5.0 The Bacchus LadyRated ★ 5.0
 Rough NightRated ★ 4.0 Rough NightRated ★ 4.0
 Last HolidayRated ★ 4.0 Last HolidayRated ★ 4.0
 Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5 Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
 Me Before YouRated ★ 2.0 Me Before YouRated ★ 2.0
 Thelma & LouiseRated ★ 5.0 Thelma & LouiseRated ★ 5.0
 The Butterfly EffectRated ★ 5.0 The Butterfly EffectRated ★ 5.0
 MarathonRated ★ 5.0 MarathonRated ★ 5.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
 MulanRated ★ 4.5 MulanRated ★ 4.5
 Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0 Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
 Shallow HalRated ★ 3.5 Shallow HalRated ★ 3.5