Titles you rated
AmélieRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Support the GirlsRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
SpencerRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5