Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5