Movies
Ratings
785
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
AtlasRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0