Series
Ratings
18
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0