Titles you rated
Yellow BootsRated ★ 2.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 2.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 1.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 2.5
Road No. 1Rated ★ 1.5
Tale of ArangRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 2.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
Royal FamilyRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0