Titles you rated
CloserRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Return to DustRated ★ 4.5
CasinoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.0
DamselRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0