Movies
Ratings
388
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Our SeasonRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0