Movies
Ratings
100
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0