Movies
Ratings
35
Eye in the SkyRated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Okay! MadamRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.0