Titles you rated
Low LifeRated ★ 2.5
Blood FreeRated ★ 3.0
TempestRated ★ 3.0- TarotRated ★ 1.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5
S LineRated ★ 2.0
AemaRated ★ 3.0
Jinxed At FirstRated ★ 2.5- Good BoyRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
MemorialsRated ★ 3.5
Dear HongrangRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Crushology 101Rated ★ 2.5
One Ordinary DayRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5