Movies
Ratings
762
Sing StreetRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
The CraziesRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0