Titles you rated
Road No. 1Rated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 2.5
Childless ComfortRated ★ 2.5- Invisible ManRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
- Fairy CommiRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0