Titles you rated
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0