Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
- War of MoneyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0