Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.5
Early ManRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0