Movies
Ratings
15
MasqueradeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0