Titles you rated
House of CardsRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.5
Legal HighRated ★ 2.5
Six SiblingsRated ★ 1.5
FringeRated ★ 1.0
FringeRated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 1.0
FringeRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0