Series
Ratings
178
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 2.0
RevenantRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
School Tales the SeriesRated ★ 0.5