Movies
Ratings
85
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5