Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
1984 CHOI Dong-wonRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0