Titles you rated
Move to HeavenRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 2.5