Movies
Ratings
25
ChefRated ★ 5.0
Taking WoodstockRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
FrankRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5