Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5