Series
Ratings
68
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
What's Up?Rated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 1.0
Two WeeksRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0