Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
X-MenRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0