Series
Ratings
82
The Good WifeRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0