Movies
Ratings
16
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0