Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 0.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Magic MikeRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
Marley & MeRated ★ 4.5