Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0