Movies
Ratings
195
Ocean's EightRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
BlindnessRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0