Titles you rated
The DUFFRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 1.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 3.5
CarsRated ★ 0.5
Cinema ParadisoRated ★ 0.5