Series
Ratings
96
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5
MerlinRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 0.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
SupergirlRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.0
City HallRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Miss KoreaRated ★ 1.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 2.0
MonstarRated ★ 0.5