Movies
Ratings
330
CitizenfourRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.5
SnowdenRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 1.0
Secret ZooRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
ChampionRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5