Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5