Movies
Ratings
140
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5