Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- プライドRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
99 Days with the SuperstarRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 0.5
My PrincessRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
Second LoveRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0