Movies
Ratings
29
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 0.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0