Movies
Ratings
795
BurningRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
MarionetteRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
RV: Resurrected VictimsRated ★ 1.5
ForgottenRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.0