Titles you rated
Strike LoveRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.5
Age of WarriorsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
PhoenixRated ★ 2.5- RNARated ★ 3.0
SoulRated ★ 2.5
PianoRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Shine or Go CrazyRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 1.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 2.5