Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0