Series
Ratings
102
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
Late Night RestaurantRated ★ 1.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Lily FeverRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0