Series
Ratings
54
LimitlessRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
LostRated ★ 1.5
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.0