Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 3.5
Into the WhiteRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The DUFFRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 5.0