Movies
Ratings
137
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 1.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 1.0
Be with YouRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 2.0