Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0