Series
Ratings
76
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Agents of MysteryRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0