Titles you rated
The Return of the Condor HeroesRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Legend of Lu ZhenRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0